FAQ

 1. Ile trwa przejście w Fear Zone?
  Długość przejścia uzależniona jest od tego jak grupa radzi sobie w środku ale średnio trwa to 30 min od wejścia do wyjścia.
   
 2.  Czy w Fear Zone może stać mi się krzywda?
  Nie, w Fear Zone największy nacisk kładziemy na  bezpieczeństwo uczestników. Wszystkie niebezpieczne elementy są zabezpieczone. Ponad to każde pomieszczenie jest monitorowane a obsługa w czasie rzeczywistym dba by nikomu nic się nie stało.

   
 3. Czy w dowolnym momencie mogę przerwać grę?
  Tak, grupa dostaje hasło bezpieczeństwa, które umożliwia przerwanie gry osobom, które nie są w stanie kontynuować.
   
 4. Czy w domu grozy mogę się ubrudzić?
  W przypadku standardowego przejścia nie jest wymagana odzież na zmianę, uczestnicy przestrzegający regulaminu nie powinni się ubrudzić.
   
 5. Czy przychodząc do Fear Zone po raz kolejny przejście będzie wyglądało tak samo?
  Każde przejście różni się od siebie gdyż jest dostosowywane bezpośrednio przez aktorów do grupy i tego jak reaguje. Dodatkowo posiadamy dwa scenariusze ,,Opuszczony Schron" i ,,Egzorcyzmy", które całkowicie się od siebie różnią. 
   
 6. Czy gra typu horror house i escape room to  to samo?
  Nie, gra typu horror house zawiera elementy escape room takie jak zagadki umożliwiające przemieszczanie się pomiędzy pomieszczeniami, ale rozgrywka opiera się przede wszystkim na opanowaniu swojego lęku i przejściu całej trasy grozy.
   
 7. Czy przychodząc liczniejszą grupą mogę liczyć na rabat?
  Tak, w przypadku większych grup zachęcamy do kontaktu mailowego w celu ustalenia wysokości ceny.
 8. Jak przygotować się do przejścia Fear Zone by w pełni doświadczyć gry?
  Przede wszystkim mieć chęć przeżycia czegoś niepowtarzalnego, tylko od twojej wyobraźni zależy jak się będziesz bawił. Daj się pochłonąć show jakie dla ciebie przygotowaliśmy, nie staraj się racjonalizować i tłumaczyć, że to tylko aktorzy. Zachowaj ciszę jeżeli nie musisz porozumiewać się z grupą (gra typu horror house działa na takiej samej zasadzie co kino, z tym, że w tym wypadku to Ty grasz główną rolę). Jeżeli już u nas byłeś nie zdradzaj pozostałym uczestnikom zagadek czy czego mają się spodziewać, nie psuj im zabawy!
   

          

Jeżeli masz więcej pytań napisz do nas na Facebooku lub zadzwoń tel. 696 039 939

 

Napisz do nas